Doğtaş Kelebek Grubu’nun Mobilya Show’una Büyük İlgi!

Friday, February 7, 2020

Doğtaş Kelebek Grubu, 21-24 Ocak tarihlerinde gerçekleştirdiği ve aralarında yatakmarkası Lova, e-ticaret markası Ruum Store ve Kelebek Mutfak’ın da yer aldığı mobilyashowunda yerli ve yabancı konuklarını ağırladı.

Mobilya sektörünün lokomotiflerinden Doğtaş Kelebek Grubu, 21-24 Ocak tarihleri arasındadüzenlediği mobilya show’da yerli ve yabancı iş ortaklarını grup markalarının showroomlarındaağırladı.

Doğtaş Kelebek Grubu, markalarının 2020 tasarımlarını sergilediği mobilya show’da işortaklarının ve sektör paydaşlarının ilgi odağı oldu. Yerli iş ortaklarının yanı sıra ABD’denRomanya’ya, Moğolistan’dan Rusya’ya uzanan geniş bir coğrafi katılımın olduğu mobilya show’u38 farklı ülkeden gelen sektör paydaşları ziyaret etti.

Mobilya show’un gördüğü ilgiden çok memnun olduklarını dile getiren Doğtaş kelebek YönetimKurulu Başkanı Davut Doğan, markalarının 2020 tasarımlarınn çok beğenildiğini, mevcut işortaklarından alınan siparişlerin yanı sıra, çok sayıda yeni sipariş anlaşmaları yaptıklarına işaretederek, özellikle 10 yeni ülkeden gelen sipariş taleplerinin mobilya sektörü adına da memnuniyetverici olduğunun altını çizdi. Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, 2020 yılınıniyi bir ivmeyle başladığını, artarak sürmesini dilediklerini belirterek, artan iş hacminin istihdamadönüşeceğini, tedarik zincirinden, bayi yapısına kadar her adımda ekonomik çarklara katkıdabulunacağını, bunun da ülke ekonomisi için çok önemli olduğunu sözlerine ekledi.

2020 Product Catalog


Mutfak Katalog
Haber Bülteni