Kelebek Bayilik

Siz de Kelebek markasının gücünü her anlamda hissederek, karlı bir yatırımın kapılarını aralamak ve bu ailenin bir ferdi olmak istemez misiniz?

*
*
*
*
*

Köklü Kelebek Ailesi Yeni Üyelerini Bekliyor

Türkiye’nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek, Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri. Dönemin Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası ile 1935 yılında, ilk yerli uçakların kanatları için kontrplak üretmek amacıyla İstanbul Haliç’te kurulan Kelebek, endüstriyel üretime başlayarak ismini kısa bir süre sonra Türkiye’ye duyurmayı başardı.

Alman ve İtalyan teknolojisi ile masif ve muhtelif kaplama teknikleri kullanılan Kelebek Mobilya’da üretim, en gelişmiş entegre bant sistemleri ile gerçekleştiriliyor. Düzce’de, 40 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 186 bin metrekarelik alanda üretim yapılıyor.

Bugün; ürünlerini yurt içinde 160’ın üzerinde mobilya ve mutfak mağazasında tüketicilerin beğenisine sunan Kelebek, ayrıca yurtdışında yer alan konsept mağazalarıyla uluslararası pazarda da seçkin markalar arasında yer alıyor.

Kelebek; yenilikçi, öncü tasarım anlayışı ve kalitesiyle tüm dünyada büyümeye devam ediyor. Bu büyük ve prestijli ailenin bir parçası olmaya karar verdiğinizde Kelebek Mobilya veya Kelebek Mutfak bayiliği ile siz de Kelebek ailesinin ilkelerini ve bu ilkeler doğrultusunda yarattığı gücünü hissetmeye başlayacaksınız.

• Türkiye mobilya sektörüne ilklerini yaşatan uluslararası bir marka gücü

• Güçlü marka bilinirliği ve yenilenen marka kimliği

• Her geçen yıl geliştirilen akıllı perakendecilik sistemi

• Yaşam standartlarına uyum sağlayan geniş ürün yelpazesi

• Dünya trendlerinde, ulaşılabilir ve rekabetçi tasarım anlayışı

• Sektörde farkındalık oluşturan marka algısı

• Müşterilerinin beklentileri doğrultusundaki konsept bütünlüğü

• Profesyonel hızlı karar alabilen ve uygulayan ekip ve yönetim anlayışı

Siz de Kelebek markasının gücünü hissederek kârlı bir yatırımın kapılarını aralamak için yukarıdaki formu doldurup bizimle irtibata geçebilirsiniz.

2022 Product Catalog


Newsletter New Serie: Fast
Newsletter