“Mutfağımı Yenile” yarışmasının sonuçları açıklandı!

Friday, March 13, 2020

Şıklık ve konforu her tarza uygun birbirinden şık seçeneklerle bir arada sunan Kelebek Mutfak’ın büyük yarışmasının kazananı belli oldu!

Katılan tüm takipçilerimize teşekkür ediyoruz.

Asil talihli: Elif Kaya Çalışkan

1. Yedek talihli: Emel Albayrak

2. Yedek talihli: Meral Duygal

3. Yedek talihli: Ebru Durucan

*Birden fazla yorum yapan takipçilerimizin sadece bir yorumu dikkate alınmış diğer yorumlar yarışmaya dahil edilmemiştir.

Instagram hesabımıza gitmek için tıklayın!

“Mutfağımı Yenile” KAMPANYASI KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI:


1. kelebekmutfakbanyo instagram sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olan kampanya, Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.


2. Bu kampanya 18.02.2020 (00:01) tarihinde başlayarak ve 10.03.2020 (23:59) tarihinde sona erecektir.


3. Kampanya tarihleri arasında Instagram üzerinden Kelebek Mobilya’ya ait kelebekmutfakbanyo sayfasını takip ederek paylaşılan postun altına, 3 arkadaşını etiketleyip, mutfağımı yenilemeliyim çünkü….. cümlesini tamamlayıp, yorum olarak paylaşanlar yarışmaya katılacaklardır. Kampanyaya katılım bir defa ile sınırlıdır. Kazanan talihlilerin bilgileri DM üzerinden alınacaktır.


4. 12.03.2020 tarihinde yapılacak jüri seçimi ile belirlenecek 1 kişiye Mutfak yenileme (Mutfak alt dolap Nerula modeli krem rengi, Mutfak üst dolap Exila serisi renk seçmeli, Franke markalı Format Davlumbaz 325.0541.085 kodlu 1 adet, Ank. Ocak 75 cm 106.0489.672 1 adet, Ankastre fırın 116.0494.144 1 adet, Spark evye ( 1000x500) 1.5 göz sağ damlalık: 101.0485.950 1 adet, Smart batarya 115. 0391.482 1 adet, Franke Solid Surface 5.85 m Akrilik Tezgah tek renk parçalı ve taneli renkler hariç) ikramiyesi verilecektir. 1 asil 3 adet yedek talihli belirlenecektir. Mutfak, ankastre set, tezgah, eviye, batarya, mutfak kurulum, nakliyesi ve montajı haricindeki masraflar talihliye aittir. Kazanan talihliler 12.03.2020 tarihinde Kitchen Turkey fuarında Kelebek Mutfak ve Banyo standında ve kelebekmutfakbanyo instagram hesabında duyurulacaktır.


5. Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. çalışanları, çözüm ortakları, iştiraklerinin çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.


6. Kampanya kapsamında verilecek tüm ödüllerin satın alınması ve gönderilmesi esnasında ortaya çıkabilecek herhangi bir gecikme ve/veya sorundan Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Hediyelerin tüketiciye tesliminden sonraki sorumluluk tüketicilerin kendilerine aittir. Teslimden sonra, herhangi bir kayıp, vb. durumlarda Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. sorumluluk kabul etmez.


7. “Mutfağımı Yenile” kampanyası, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.


8. “Mutfağımı Yenile” kampanyası kullanıcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, yarışmaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını ve bu hususlara ilişkin tüm sorumluluğun kendilerinde olduğunu kabul ederler. Aksi takdirde; Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş.’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.


9. Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş., bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.


10. Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş., kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş.’nin sorumluluğunda değildir.


11. Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş., yarışma sırasında öngörülmemiş açıklar yoluyla kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme ve haksız rekabete yol açan kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir. Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. bu kişi ve/veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.


12. Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar (gerçek kişiler) katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler. Kampanyaya bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Katılımcıya ait bilgiler kontrol edilecek olup, doğrulanmadığı takdirde katılımcının kampanya katılımı Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. tarafından iptal edilebilir. Böyle bir durumda katılımcı hediye hakkını kaybedecektir.


13. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve herhangi bir satın alma koşulu aranmayacaktır. İstenen koşulları sağlayan herkes kampanyaya katılabilir. Kazanılan ödül nakde çevrilemez, değiştirilemez ve başka bir kişiye devredilemez.


14. Bu kampanya Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin kapsamı dışında düzenlenmiştir.


15. “Mutfağımı Yenile” kampanyasına katılanlar yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.


16. Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. kampanyanın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. tarafından istenen bilgi ve belgeleri zamanında sunamaması halinde Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş.’nin katılımcıyı kampanyadan çıkarma hakkı vardır.

17. “Mutfağımı Yenile” isimli kampanyaya, katılırken temin etmiş olduğunuz kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. veya bu kampanya ile ilgili olarak tayin ettiği üçüncü kişiler tarafından kullanılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. kampanyaya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, sizinle ilgili olan bilgilere erişme, itiraz etme, bu bilgileri düzeltme, değiştirme ve/veya silme hakkına sahipsiniz. Bu hakların birini veya birkaçını kullanmak isterseniz, sizinle ilgili bilgilerin size gönderilmesini isterseniz ya da bu bilgilerin işlenmesine itiraz etmek isterseniz, aşağıdaki adresten bize ulaşmanız yeterlidir.

Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş.

444 18 05

18. Yukarıda yazılı bulunan koşullara aykırı davranışlar kötü niyetli ve kural dışı davranış olarak kabul edilecektir. Söz konusu kötü niyetli ve kural dışı davranış nedeniyle Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. yönünden maddi veya manevi bir zararın oluşması durumunda Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. tazminat talebi de dahil olmak üzere her türlü yargı yoluna başvurmak hakkına sahiptir.

2020 Product Catalog


Mutfak Katalog
Haber Bülteni